^Na góre
logo
foto1 foto2 foto3 foto4 foto5
Get Adobe Flash player

Nasza działalność

Niepubliczny Punkt Przedszkolny „Chatka Wesołego Skrzatka” jest placówką działającą od 2009 roku. Nasze przedszkole usytuowane jest przy ulicy Różanej 11 (osiedle XXX-lecia) w Rawiczu.

Mieści się tu przestrzenna, przytulna sala dydaktyczna wyposażona w sprzęt, zabawki oraz pomoce dydaktyczne dostosowane do wieku przebywających tu dzieci.

Przedszkole otoczone jest ogrodem, w którym mieści się bezpieczny sprzęt do zabaw, co zapewnia doskonałe warunki do zabawy i wypoczynku na świeżym powietrzu.

Punkt przedszkolny jest czynny przez cały rok kalendarzowy, od poniedziałku do piątku, z wyjątkiem świąt oraz przerw ustalonych przez organ prowadzący, w godzinach 6.30 - 15.30. Nasze przedszkole dostępne jest dla dzieci w wieku od 2,5 do 5 lat, a grupa liczy około 20 przedszkolaków. Jest to mała i kameralna grupa, a w przedszkolu panuje domowa i przyjemna atmosfera. W takiej grupie dziecko uczy się wszystkich ról społecznych. Najpierw jest tym najmłodszym - maluchem, którym opiekują się inne starsze dzieci. W następnym roku zostaje średniakiem, a w końcu doświadcza możliwość bycia tym najstarszym - starszakiem i ma możliwość zaopiekowania się młodszymi kolegami:

 

Czytaj więcej: Nasza działalność

Copyright © 2013. Chatka Wesołego Skrzatka Rights Reserved.